Dlaczego warto naprawiać? – Tu Naprawisz
Dlaczego warto naprawiać?

Na pewno nie raz słyszeliście, że kiedyś to się nie wyrzucało, tylko naprawiało. Być może Wasi dziadkowie, ojcowie “grzebali” przy sprzętach domowych, próbując coś samemu naprawić. A Wy, naprawiacie?

Na pewno nie raz słyszeliście, że kiedyś to się nie wyrzucało, tylko naprawiało. Być może Wasi dziadkowie czy ojcowie “grzebali” przy sprzętach domowych, próbując coś samemu naprawić. A wy? Potraficie naprawić sprzęt AGD albo RTV? Czy z niecierpliwością czekacie, aż coś odmawia współpracy i się psuje, a wtedy czym prędzej kupujecie nowy sprzęt do domu? Chcemy was przekonać, że warto naprawiać.

15 milionów ton elektrośmieci rocznie

Ta liczba robi wrażenie, prawda? Właśnie tyle ton elektrośmieci jest produkowanych każdego roku w Unii Europejskiej. Udałoby się ten wynik zmniejszyć, gdyby więcej urządzeń elektrycznych, które uległy awarii było naprawianych lub ostatecznie trafiało do firm specjalizujących się w recyklingu, a nie na wysypiska śmieci. Dobro naszej planety powinniśmy mieć zawsze na względzie.

Naprawianie się opłaca

W naprawdę wielu przypadkach awarii sprzętu nie warto zakładać, że naprawa będzie nieopłacalna. Wszystko oczywiście zależy od rodzaju usterki, klasy sprzętu i jego wieku, ale z doświadczenia wiemy, że wiele usterek, z którymi mamy do czynienia, jesteśmy w stanie naprawić, wraz z “robocizną”, za mniej niż 40% ceny nowego urządzenia. Jak widzicie, warto się zastanowić, zanim coś spiszemy na straty i zdecydujemy, że ma wylądować w śmietniku. Przed każdą zgłoszoną do nas naprawą urządzenia, dostajecie ostateczną kalkulację kosztów i sami decydujecie, czy warto je reperować. Nie ma tu dodatkowych ukrytych kosztów, które wychodzą w trakcie naprawy. Wszystko jest klarowne i do tego naprawa jest niezwykle wygodna – zepsuty sprzęt zabiera od was kurier lub wkładacie go do paczkomatu, o ile gabaryty na to pozwolą.

Powrót do strony głównej

A więc popsuł ci się
Ekspres do kawy

Cena naprawy ekspresu od 100 zł

Powrót do strony głównej

A więc popsuło ci się AGD

Cena naprawy małego AGD od 75 zł

Powrót do strony głównej

A więc popsuł ci się telewizor

Cena naprawy telewizorów od 150 zł

Powrót do strony głównej

A więc popsuł ci się sprzęt audio

Cena naprawy sprzętu audio od 75 zł